JoomVisionJoomla Template ClubJoomla Extension ClubJoomla Club

Маргарин, сгущенное молоко, повидло, мармеладные начинки купить в Киеве

Маргарин, згущене молоко, повидло, кондитерська глазур, термо- і нетермоначинки - все це можна купити у ТОВ "Оліус" в Києві

У нас Ви можете купити маргарин, згущене молоко, повидло, кондитерську глазур, термо- і нетермоначинки і інші інгредієнти (родзинки, арахіс) для харчової промисловості.

ТОВ "Оліус" є однією з провідних компаній міста Києва і України на ринку сировини для кондитерського, хлібопекарського виробництва, морозива і заморожених напівфабрикатів. Ми спеціалізуємося на продажі як традиційних (маргарин, згущене молоко, повидло), так і спеціалізованих ексклюзивних продуктів (маргарин "Слойка", "Крем-брюле", шортенингі, мармеладні начинки) для індивідуальних потреб замовника.

Асортиментна політика компанії пропонує широку гамму продукції: маргарин жирністю від 30 до 82%, повидло, згущене молоко, напрацьовану за більш ніж 15-річний період успішної роботи на ринку України.

Маючи в розпорядженні власний автопарк, ТОВ "Оліус" має можливість здійснювати доставку продукції (маргарин, згущене молоко, повидло, кондитерську глазур) на склад покупця.

Наша мета - довгострокова і взаємовигідна співпраця. Завдяки нашим постійним партнерам ми досягли сьогоднішнього успіху і сподіваємося його розвивати в майбутньому. Ми відкриті для співпраці і готові запропонувати нашим клієнтам гнучкий підхід, індивідуальні умови роботи, зручний графік постачань, підбір оптимального співвідношення ціна-якість продукції, зручне місцерозташування, привабливі ціни.

Ми завжди раді новим партнерам і робимо співпрацю з нами успішною і вигідною.

 
  • Русский
  • Украинский